پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 15m SM Duplex

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 15m SM Duplex


ویژگی‌های محصول

نقد و بررسی : پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 15m SM Duplex

پچ کورد فیبرنوری SC-LC یک نوع کابل فبیبر نوری که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل شده  که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوییچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود که امکان انتقال داده را به ما می دهد.کانکتورهای SC فیبر نوری  یکی از پرکاربرد ترین پچ کورد ها می باشد که دارای استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT AND JIS   می باشد. پچ کورد فیبرنوری SC-LC از نوعDuplex  Single Mode/  می باشد و در متراژ 1،2،3،5،10،15،20 متر در فروشگاه آلترو شبکه موجود می باشد.

فروشگاه آلترو شبکه محصولی با کارایی بالا و قیمت مناسب به شما پیشنهاد می دهد.

مشخصات فنی :

نوع کانکتور

SC-LC

تعداد کانکتور

Duplex

نوع کابل

سینگل مد(Single Mode )

متراژ

15m

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 15m SM Duplex”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها