ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM10154


ویژگی‌های محصول

نقد و بررسی : ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

محصولی از سیسکو می باشد.

ورودی های این قطعه سخت افزاری که دارای سرعت 1000Base-LX/LH هستند را می توانید در حالت های MultiMode و SingleMode استفاده کنید و با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد. زمانی که شما از ماژول فیبر نوری در حالت SingleMode استفاده می کنید می تواند تا فاصله حداکثر 10 کیلومتر را پشتیبانی کند، در صورتی که در حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. این سری از ماژول فیبر نوری با کابل های پچ کورد که دارای کانکتورهای PC یا UPC هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل از ماژول سیسکو با کانکتور LC ساخته شده است که نسبت به کانکتورهای SC کوچکتر است.

فروشگاه آلترو شبکه محصولی با کارایی بالا و قیمت مناسب به شما پیشنهاد می دهد.

مشخصات فنی : 10154

ابعاد

8.5*13.4*56.5 میلیمتر

وزن

75 گرم

پردازنده

Cisco

نوع فیبر

MMF

پورت انتقال

1000BASE-LX/LH

طول موج دریافت و ارسال

1260 تا 1355 nm

میانگین طول موج

1310nm

قدرت ارسال داده

3 تا 9.5 dBm

قدرت دریافت داده

3 تا 20 dBm

حجم هسته

62.5 میکرومتر

پهنای باند کانال

500MHz

نوع درگاه

LC/UPC

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها