ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD10144


تومان

ویژگی‌های محصول

نقد و بررسی : ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD محصولی از برند سیسکو می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD دارای ویژگی  1000BASE-LX / LH SFP  می باشد که با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارند و در کابل‌های استاندارد فیبر نوری در حالت MultiMode باشد می تواند تا فاصله 550 متر را پشتیبانی کند در صورتی که در حالت SingleMode دیتاها را تا فاصله 10 متر انتقال دیتاها صورت می گیرد.

کانکتور به کار رفته برای این ماژول فیبر نوری LC می باشد و سوکتی از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده کرده اند که برای تبادل اطلاعات از سرعت Ethernet 1000Base-T بهره می برد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD توانایی عملکرد در دمای بالای 50 سانتی گراد را دارا می‌باشد. و همچنین پشتیبانی از DOM و اتصال دوگانه LC / PC است.

فروشگاه آلترو شبکه محصولی با کارایی بالا و قیمت مناسب به شما پیشنهاد می دهد.

 

 

مشخصات فنی : 10144

ابعاد

8.5*13.4*56.5 میلیمتر

وزن

75 گرم

پردازنده

Cisco

استاندارد و پروتکلClass

CE, FCC Class A certified, CISPR 22A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024

نوع درگاه

LC/UPC

نرخ انتقال

Ethernet 1000Base-T

Core Size (اندازه هسته)

62.5 میکرومتر

حداکثر طول انتقال داده

550 متر

پهنای باند

MHz500

نوع فیبر

SFP , mini-GBIC

سایر مشخصات

امکان Hot Plug
سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 550 متر طول لینک

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها