آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad

آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad10012


تماس بگیرید

نقد و بررسی : آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad

آداپتور فیبر نوری LC Quad جهت برقراری ارتباط بین پچ کورد و پیگتیل فیبر نوری مناسب می باشد.

آداپتور فیبر نوری LC Quad دارای کانکتور LC/UPC-LC/UPC است که از کابل های سینگل مد (Single Mode) پشتیبانی می کند آداپتور فیبر نوری LC Quad برای انتقال سیگنال ها و اتصال کابل های فیبر نوری و کانکتور های فیبر نوری استفاده می شوند و قابلیت تعویض آسان و باز بسته شدن ساده دارند و در دماهای متفاوت پایداری مناسبی دارند.

فروشگاه آلترو شبکه محصولی با کارایی بالا و قیمت مناسب به شما پیشنهاد می دهد.

مشخصات فنی : 10012

نوع کالا

آداپتور فیبر نوری

ساختار آداپتور

کواد (Quad)

نوع کانکتور قابل اتصال

LC/UPC-LC/UPC

نوع فیبر قابل اتصال

سینگل مد (Single Mode)

رنگ آداپتور

آبی

جنس آداپتور

پلاستیک

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها